Partneři

Honza

Honza (1994), počítačový grafik

Spolu s Markétou se příjemcem věcné podpory Nadačního fondu Incrementum stal také grafik Honza. I on vyrůstá v Dětském domově Domino a studuje 3. ročník SOŠ obchodu, užitého umění a designu v Plzni. Honza je ambiciózní mladý muž, který má jasnou představu o svém dalším směřování.  Po absolvování střední školy by rád pokračoval ve studiu na vysoké škole a své životní uplatnění v současné době vidí v nějakém renomovaném reklamním nebo herním studiu. Honza velmi pěkně kreslí a jeho vášní je počítačová grafika, 3D modelování a další podobná činnost.

Má za sebou navrhování log, plakátů, obalů, vizitek apod. Honza své studium neměl od počátku vůbec jednoduché, protože nebylo v možnostech dětského domova poskytnou Honzovi jeho vlastní počítač. Aby se mohl v grafických programech vzdělávat, nebo aby mohl třeba jen zpracovat domácí úkol, musel Honza zůstávat do večera ve škole, kde měl počítač k dispozici.

Nadační fond Incrementum v rámci svého programu „Meta“ pořídil Honzovi jeho vlastní notebook a jak se na něm Honzovi práce daří, můžete posoudit z vybraných přiložených prací. Pod nimi se můžete podívat na jednu z mnoha Honzových kreseb.